Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen binnen 10 minuten met de auto weg van het Chopin Monument, heeft Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport Warschau een eenvoudige toegang tot Warszawa Sluzewiec treinstation dat binnen 600 meter loopafstand ligt. Er zijn verschillende sportmogelijkheden in de omgeving, zoals pingpong.

Dit appartement is te vinden in de Mokotów wijk van de stad, op 7 km afstand van het Paleis van Cultuur en Wetenschap. Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport is op 15 minuten rijden van het Wilanówpaleis gelegen. Dit appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op een korte afstand van Petla Bokserska busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport Warschau
Apartament A142 , Near Airport Chopin , Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Apartament A142 , Near Airport Chopin , Free Parking

8.6
Fantastisch 40 beoordelingen
187 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
K22 Domaniewska Apart Chopin Airport
Mobiele prijsaanbieding

K22 Domaniewska Apart Chopin Airport

7.9
Goed 56 beoordelingen
601 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
Zloty Apartament Bokserska
Mobiele prijsaanbieding

Zloty Apartament Bokserska

9.1
Schitterend 283 beoordelingen
605 m van de accommodatie
USD 103 USD 93
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    2,7 km

    Treinstations

    Treinstation Warschau-West
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Tafeltennis

    In de kamers

    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport te vinden?
      Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport is in de Mokotów wijk van de stad gesitueerd, binnen 10 minuten met de auto weg van het Chopin Monument.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport?
      Populaire plekken in de buurt van Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport zijn onder andere het Paleis van Cultuur en Wetenschap, het Chopin Monument, het Wilanówpaleis.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport te verblijven?
      De huurprijs van Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport is €340.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport?
      Restaurants in de buurt van Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport zijn onder andere Flamm en Bocca Bistro & Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport aangeboden?
      Ja, Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport biedt draadloos internet.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    2,7 km

    Treinstations

    Treinstation Warschau-West
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern Apartment With Sunny Terrace Chopin Airport Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten